Замовити ремонт приміщення

Замовити ремонт приміщення

Комплексний ремонт приміщення від компанії “Partner-construction” — це гарантії якісних матеріалів перевірених не один раз. Це письмові гарантії по всіх проведених будівельних роботах прописані в договорі. Це неперевершений результат. Наша компанія здійснює ремонт приміщень комерційної нерухомості з 2006 року і за ці роки змогли втілити в життя побажання понад 100 клієнтів серед яких можна зустріти такі відомі бренди як:

— ЕРАМ

— Itera

— Danone

— Samsung

— Hacken

— AXA

— Tetra Pac

— Siemens

— Nestle

— і багато інших. Останні клієнти опубліковані у нас на сайті – тут.

Замовити ремонт приміщень краще всього в компанії, яка може провести комплекс ремонтно-будівельних робіт, вміє проектувати і встановлювати інженерні мережі, повністю керує будівельним проектом і гарантуємо якісний результат і терміни виконання. Тобто може виконати ремонт приміщення “під ключ”.

У нашому “Портфоліо” Ви зможете побачити останні наші роботи, які повністю змінили компанії зсередини. Кілька наших клієнтів розповідали нам, що після того як ми виконали ремонт їх офісу, ефективність компанії і робота кожного співробітника стала набагато краще. Компанія ніби отримала “нове життя”. Змінилася її концепція і позиціонування її на ринку. Партнери і клієнти стали ставиться в ним більш лояльно і з великою повагою.

Замовити ремонт приміщення
Сучасний офіс є дуже серйозним маркетинговим інструментом. Як відомо,” по одягу зустрічають “— офіс в даному випадку і є таким “одягом”. Якщо ви солідна компанія, IT компанія або перспективний стартап, то ваш офіс повинен виділятися серед інших конкурентів, повинен бути корпоративний стиль, зручність і сучасні технології. Наша компанія постійно стежить за інноваціями в будівництві – ми пропонуємо для наших клієнтів тільки кращі рішення. Це можуть бути як елементи “розумного будинку”, які дозволяють на дистанційній основі управляти офісним простором (таке рішення ми впровадили при будівництві коворкінгу Anthill Space) або використання найновіших матеріалів для фарбування стін.

Замовити ремонт приміщення
Сучасна комерційна нерухомість і офіс зокрема, це не просто приміщення, це місце де ваші співробітники будуть проводити більшу частину свого життя, і від того, чи комфортно їм тут буде залежати багато в чому й ефективність їх роботи. Ми рекомендуємо інвестувати в ремонт приміщення оптимальну частину своїх фінансів і часу для того, щоб дати можливість вашим співробітникам спілкуватися в неформальній обстановці в окремих зонах відпочинку, створити зону кухні і відпочинку для ваших працівників. І вже через невеликий час після реалізації ремонту приміщення Ви зможете переконатися в тому, що інвестиція в ремонт приміщення була успішною.

«Partner-construction» виконає всі необхідні роботи для ремонту приміщення: ми можемо підготувати для Вас проектну документацію, запропонувати сучасну концепцію вашого приміщення, реалізувати, а перед тим спроектувати дуже важливі інженерні мережі, виконати всі ремонтно-будівельні роботи. Контроль за будівництвом та кожним його етапом ми також виконаємо з максимальним професіоналізмом і уважністю в кожній деталі.

Замовити ремонт приміщення у “Partner-construction”

Якщо ви хочете замовити ремонт приміщення, то ви можете скористатись нашим сайтом і залишити свій телефон у формі під цією статтею  або надіслати замовлення на ремонт на пошту: office@partner-construction.ua. Замовлення на замір приміщення, розрахунок кошторису та термінів – виконується безкоштовно, після всіх уточнень з менеджером. Вартість 1 квадратного метра комплексного ремонту від 350$. Гарантія на всі матеріали і роботи від 1 року!