Управління будівельними проектами – довірся кращим

Управління будівельними проектами – довірся кращим

Будь-який будівельний проект — це великі ризики і дуже велика кількість важливих нюансів. Коли компанія хоче побудувати собі новий офіс або виконати капітальний ремонт офісу або іншої комерційної нерухомості, то дуже важливо підібрати собі правильну компанію генпідрядника для такої важливої справи. Управління будівельними проектами самостійно для не будівельної компанії або компанії, яка має дуже мало досвіду в даній справі-ризиковано, і невиправдано.

Генпідряд від компанії “Партнер Констракшн” — це повне управління ремонтно-будівельними роботами від етапу концепції до повної реалізації проекту. Ми офіційно фіксуємо в договорі, що несемо повну відповідальність за кожен етап і фінальну реалізацію будівельного проекту.

Коли Ви звертаєтеся в професіоналам Ви отримуєте допомогу і попереджаєте можливе безліч помилок ,які могли б вылится Вам у великі фінансові втрати.

Управління будівельними проектами не в якому разі не можна довіряти невідомим компаніям, які не мають доброго портфоліо виконаних робіт, не можуть укласти і гарантувати результати в Договорі. “Partner-construction” до всіх робіт з управління будівельними проектами приступає тільки після того, як був підписаний Договір у якому ми фіксуємо строки виконання всіх робіт, прописуємо вартість послуги, гарантії і всю відповідальність, яка лягає на наші плечі. Ваш будівельний проект під надійними гарантіями і Ви завжди можете бути впевнені у відмінному результаті.

Управління будівельними проектами - довірся кращимНами як ремонтно-будівельної компаній було реалізовано понад сто великих будівельних об’єкта. Ми працюємо з 2006 року. Це величезний досвід, яким можуть похвалитися одиниці будівельних компаній повного циклу в Україні.

Ми надаємо такі послуги як:

ремонт офісу “під ключ” і будівництво офісу “під ключ”

ремонтно-будівельні роботи

управління будівельними проектами

інженерні системи

“Партнер Констракшн” — це бездоганна репутація надійного партнера. За час своєї діяльності ми співпрацювали і працюємо по сей день з такими гігантами ринку як: Itera, Samsung, ЕРАМ, AXA, Hacken, Danone, Biocodex, і багато інших. Список брендів, з якими ми співпрацювали останнім часом завжди доступний на сторінці “наші клієнти“.

Останні роботи Ви зможете побачити на сайті на сторінці “Портфоліо“.

Ми виступаємо за індивідуальний підхід в кожному будівельному проекту. В команду яка буде виконувати будівельні роботи та управління будівельним проектом будуть вимкнені: прораб який зможе керувати і контролювати проект, проект-менеджер — сполучна ланка між клієнтам і нами, інженери, кошторисники і будівельники які в необхідній кількості будуть залучені.

Ми добре знаємо кожен етап будівництва або ремонту і коли Ви замовляєте послугу — Управління будівельними проектами, то Ви звертаєтеся до професіоналів, які чітко розуміють на кожному етапі як все повинно бути.

Управління будівельними проектами

Якщо ви є інвестором і хочете інвестувати ваші кошти в будівництво, то надійний генпідрядник вам необхідний. Ваші гроші будуть витрачатися максимально правильно і над усіма будівельними процесами буде повний контроль. Будівельна сфера дуже приваблива для інвестування та отримання в найкоротші терміни прибутку. Запорукою вашого успіху буде будівельна компанія “Партнер Констракшн”, яка володіє необхідними знаннями, досвідом і інформацією для здійснення повного контролю над нерухомістю на необхідному рівні.

Управління будівельними проектами це тип особливих послуг, які координують зусилля людей, досягнення сучасних будівельних технологій та використання наявних ресурсів. Для будь-якого інвестора в комерційну нерухомість співпраця з нами це мінімізація його ризиків.

Управління будівельними проектами — “Партнер Констракшн”