Share

Питання-Відповідь

Питання-Відповідь

Часті питання та відповіді на них від компанії “Partner Construction”

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним вам способом (телефонний дзвінок, імейл, форма зворотного зв’язку, callback або чат на сторінках сайту, т.п.).

уточніть ваші запитання з нашим оператором. Після кількох базових питань з Вами почне комунікувати особистий менеджер. Він допоможе Вам визначитися з роботами, які будуть потрібні на об’єкті і підбере кошторис, виходячи з ваших побажань і можливостей. Менеджер стане представником Ваших інтересів в нашій компанії.

Після погодження всіх організаційних питань ми підписуємо договір, в якому чітко описуються майбутні роботи, сума витрат та штрафні санкції у разі, якщо ми не впишемося в озвучені терміни або кошторис.

Після завершення ремонту та підписання всіх актів прийому робіт ми отримуємо обумовлену суму, а ви новий офіс, на який дається гарантія від 12 міс.

У 90% випадків ми працюємо отримуючи аванс на матеріали в розмірі від 50% передбачуваної суми. Після закінчення всіх робіт ми отримуємо решту 50%.
Але політика нашої компанії має на увазі гнучкий підхід до клієнтів і в разі, коли не виходить працювати за схемою “50% до-50% після”, ми обговорюємо інші умови особисто.

В першу чергу все залежить від швидкості прийняття рішення самого клієнта.

Ми завжди надаємо можливі варіанти до 5 робочих днів і готову прорахунок до 10 робочих днів. Рішення, надані раніше, зазвичай не точні і в кінцевому підсумку зажадають від замовника додаткові витрати. Похибка наших кошторисів зазвичай не виходить за рамки 3,5%.

Швидкість виконання робіт безпосередньо залежить від обсягу робіт і їх складності. Але ми, в Partner Construction знаємо як мінімізувати терміни шляхом поєднання робіт (наприклад, одночасним виконанням демонтажу і підготовкою проектних робіт), а також виконуючи роботи в 2 зміни.
В цьому випадку можна скоротити час на виконання до 30%, без втрати якості.

Працюючи з нами Ви підписуєте договір, який повністю захищає Вашу сторону від можливих ризиків. Залежно від масштабу і виду робіт ми даємо гарантію від 12 місяців.
Договори перевіряються у юристів беруть участь сторін і приводяться до виду, який всіх влаштовує.

Всі наші пропозиції суто індивідуальні і прораховуються виходячи з потреб клієнтів. При підготовці кошторису ми надаємо 3 на вибір:
— мінімальні витрати;
— оптимальні витрати;
— найкраща якість.

При необхідності кошторису комбінуються і підлаштовуються під можливості клієнта. Ви отримуєте кращу ціну на етапі пропозиції і можете вплинути на кінцеву суму.

Пам’ятайте , чим менше буде сума, тим менш зносостійкі матеріали будуть використані. А значить гарантія і термін офісу буде зменшуватися пропорційно.

Насправді ціни не вище. Ціни оптимальні і враховують дохід, нашої компанії.

Відмінність в точності оцінки робіт і якості кінцевого результату. До нас звертаються компанії світового класу. Працюючи з лідерами на ринку України ми навчилися прораховувати кошториси з похибкою не більше 3,5%. Якість робіт Ви можете подивитися в портфоліо.

Анітрохи.

Після уточнення загальної інформації про об’єкт, ми домовляємося на зручний Вам час і робимо заміри безкоштовно. Розрахунок вартості і кошторису — відповідно.

Якщо у Вас залишилися питання – задайте їх: