Share

Ремонтно-будівельні роботи

Ремонтно-будівельні роботи

Partner Construction це всі види ремонтно-будівельних робіт для комерційних приміщень під ключ.
У нашу компетенцію входять такі послуги як: ремонтно-будівельні роботи, ведення проектів. Ми здійснюємо ремонтні роботи з 2006 року. Ремонт офісів ремонт ресторанів, ремонт кафе, ремонт магазинів, ремонт банків, торгових і бізнес-центрів, готелі, автосалони, холи, бізнес-центрів.
Partner Construction працює на ринку ремонтно-будівельних послуг не тільки в Києві, але і по всій території України. Досвід роботи з регіонами і налагоджена логістика забезпечують нам швидку організацію робіт та мобілізацію ресурсів для початку будівництва в будь-якому місці.

Принципи роботи компанії

  • Комплексний підхід

Partner Construction здійснює: комплексне управління проектами, організацію та управління ремонтно-будівельними процесами, технічний нагляд і будівельний контроль.

  • Терміни

Ми готові і вміємо працювати на проектах з жорсткими обмеженнями за часом.
І готові фіксувати озвучені терміни в договорі.

  • Індивідуальний підхід

Коли ми реалізуємо новий проект, ми визначаємо проектну команду, яка буде працювати від початку до закінчення саме з Вами. Ми проводимо регулярні зустрічі на об’єкті або в офісі з нашими клієнтами для оперативної координації питань, що впливають на проект.

Це робиться для можливості аналізувати роботу в режимі реального часу. Для прийняття інженерних і технологічних рішень на місці. Така система дозволяє максимально оперативно реагувати на події і вчасно приймати важливі рішення без втрати часу чи якості, а також мінімізувати ризики, що впливають на Ваш проект.