Share

Ремонт офісу

Ремонт офісу

Ремонт — це легко. Якщо ви клієнт Partner Construction.

Ремонт офісів включає в себе всі роботи, які можуть знадобиться вам при відкритті приміщення в офісному центрі, бізнес центрі або будь-якому іншому місці по всьому Києву.

Ми завжди беремо всю складність реалізації і відповідальність на себе, щоб наші клієнти могли насолодитися готовою роботою. Не відчуваючи на собі тяготи спілкування з субпідрядниками або бюрократичної метушні.

У нашому портфоліо ви знайдете фотографії реалізованих нами офісів та інших наших об’єктів. Ми працюємо з лідерами світового ринку. Нашими клієнтами є такі компанії як Siemens, Danone, AXA і багато інших.
Залишайте Ваш номер, і наш менеджер зв’яжеться з Вами для детальної консультації.

Розцінки

Базовий (від 350$ м2)

Варіант з ефективним співвідношенням робіт, матеріалів і часу. Роботи виконуються точно в обумовлений термін. Використовуються перевірені нами матеріали, які можна зустріти в більшості сучасних торгово-розважальних центрах. Час на виконання залежить від квадратури вашого приміщення.

Стандарт (від 450$ м2)

Варіант зі зручним для вас співвідношенням робіт, матеріалів і часу. Роботи виконуються точно в обумовлений термін, максимально підлаштовуючись під потреби замовника. Ми використовуємо матеріали і технології, які ви зустрінете в кращих готелях, ресторанах і кафе по всьому Києву. Час так само залежить від обсягу.

Преміум (від 550$ м2))

Варіант з максимальним навантаженням на нас. Терміни стиснуті. Незалежно від обсягу всі роботи виконуються за 3 місяці в дві зміни. Всі матеріали і якість робіт виконано на рівні А+ класу. Таку якість Ви побачите тільки в кращих готелях і ресторанах у всьому світі.

Переваги

Оперативний підхід

У ремонті ресторанів часто доводиться виконувати кілька дій одночасно. Наприклад, проектування і демонтаж. Наш підхід полягає в тому, що ми не чекаємо завершення певного етапу, щоб почати підготовку до наступного. Це дозволяє нам не розтягувати ремонт на довгі місяці, а зробити все максимально оперативно.

Комплексний сервіс

Всі питання організації та постачальників лежать на нас. Вам достатньо передати цю відповідальність на нас і чекати готовий результат. У нас є все для реалізації вашого об’єкта.

Обґрунтована аргументація цін на послуги та матеріали

Наші кошториси максимально лояльні до наших клієнтів. Ви завжди можете звірити ціни з будь-яким оптовим магазином, таким як Епіцентр, Нова Лінія, і побачите, що ціни часто навіть нижче ринкових. Ціни на наші послуги залежать від складності робіт і можуть бути трохи вище, ніж у наших конкурентів. З іншого боку, це гарантія нашої якості, адже хороші речі дешевими не бувають.

Інноваційний підхід до вирішення завдань

Ми постійно моніторимо ринок в пошуку нових ідей і постачальників. Ми постійно проводимо заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації наших працівників. Це дозволяє нам робити більш якісний ремонт комерційної нерухомості і реалізовувати унікальні дизайни швидше і якісніше, ніж будь-хто на ринку.

Досвідчена команда, що працює з 2006 року

Якщо брати за точку відліку реєстрацію бренду “Partner Construction” в 2006 році, то ми реалізували більше 100 великих об’єктів по всій Україні. Цей досвід роботи гарантує вам найкращу якість робіт.

Похибка кошторису зазвичай не перевищує 3,5% обумовленої суми

Коли у Вас є готовий проект, похибка оцінки бюджету може становити від 3% до 5%. У разі, коли проекту немає – від 5% до 10% максимум. І це найменший показник похибки у сфері ремонтного будівництва.

Що робити якщо Вам потрібен ремонт офісу прямо зараз?

Залишіть свій номер телефону у формі, замовте callback або просто зателефонуйте самі на наш номер у зручний для Вас час.

Ми звикли працювати в ситуації з обмеженим часом. Велика база співробітників і налагоджені комунікації з постачальниками дозволяють нам скорочувати час на реалізацію в 1,5-2 рази, не втрачаючи при цьому якість робіт. Переконайтеся самі, замовивши презентацію про нас або особисту консультацію з нашим менеджером.

У Partner Construction ми здійснюємо ремонт і будівництво по всьому Києву. Наші клієнти часто так зайняті, що не мають можливості вникати в будівельну термінологію або креслення. Щоб не витрачати даремно ваш час, ми пояснимо все максимально доступно. Ви завжди будете впевнені, що ремонт проходить так, як ви цього хочете.

Так само ми є компанією повного циклу. Що це означає?

Це означає, що ми можемо реалізувати потрібний вам об’єкт, навіть якщо у Вас є тільки ідея. Нам не важко буде зробити все з нуля, спираючись на Ваші побажання.

Робота з дозволами і документацією теж на нас. Навіщо Вам витрачати час на питання, які стосуються будівництва, якщо це можна надати людям, які з 2006 року реалізують кращі комерційні приміщення в Києві?

Простий дзвінок в нашу компанію і менеджер детально вислухає ваші побажання, після чого ми сформуємо найбільш оптимальний для Вас варіант.
Мало не забули…

Працюючи з нами, ви отримуєте мінімум рік гарантії на всі роботи!
Звертайтеся за консультацією навіть якщо відкриття приміщення Ви плануєте в далекому майбутньому).

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ СТАТИ КЛІЄНТОМ?

Замовте консультацію по вашому об’єкту. Це безкоштовно! +38 044 299 20 73