Share

Ремонтно-будівельні роботи

Ремонтно-будівельні роботи

Ремонт — це легко. Якщо ви клієнт Partner Construction.

Ми виконуємо ремонтно-будівельні роботи в офісних центрах, бізнес центрах, торгово-розважальних центрах та інших приміщеннях подібного роду.

Якщо Вам потрібен ремонт офісу, магазину, ресторану, готелю, автосалону, банку або іншого приміщення – сміливо звертайтеся до нас.

Ми готові проконсультувати Вас з даного питання і взяти всю складність реалізації і відповідальність на себе. Ви зможете насолодитися готовою роботою, не відчуваючи на собі тяготи спілкування з субпідрядниками або бюрократичної метушні.

У нашому портфоліо ви знайдете фотографії реалізованих об’єктів, для яких ми надавали дану послугу.
Залишайте Ваш номер, і наш менеджер зв’яжеться з Вами, для детальної консультації.

Розцінки

Базовий (від 350$ м2)

Варіант з ефективним співвідношенням робіт, матеріалів і часу. Роботи виконуються точно в обумовлений термін. Використовуються перевірені нами матеріали, які можна зустріти в більшості сучасних торгових центрів. Час на виконання залежить від квадратури вашого приміщення.

Стандарт (від 450$ м2)

Варіант зі зручним для вас співвідношенням робіт, матеріалів і часу. Роботи виконуються точно в обумовлений термін, максимально підлаштовуючись під потреби замовника. Ми використовуємо матеріали і технології, які ви зустрінете в кращих магазинах Києва. Час так само залежить від обсягу.

Преміум (від 550$ м2)

Варіант з максимальним навантаженням на нас. Терміни стиснуті. Незалежно від обсягу всі роботи виконуються за 3 місяці в дві зміни. Всі матеріали і якість робіт виконано на рівні А+ класу. Таку якість Ви побачите тільки в кращих брендових магазинах у всьому світі.

Переваги

Оперативний підхід

В ремонті часто доводиться виконувати кілька дій одночасно. Наприклад, проектування і демонтаж. Наш підхід полягає в тому, що ми не чекаємо завершення певного етапу, щоб почати підготовку до наступного. Це дозволяє нам не розтягувати ремонт на довгі місяці, а зробити все максимально оперативно.

Комплексний сервіс

Всі питання організації та постачальників лежать на нас. Вам достатньо передати цю відповідальність на нас і чекати готовий результат. У нас є все для реалізації вашого об’єкта.

Обґрунтована аргументація цін на послуги та матеріали

Наші кошториси максимально лояльні до наших клієнтів. Ви завжди можете звірити ціни з будь-яким оптовим магазином, таким як Епіцентр, Нова Лінія, і побачите, що ціни часто навіть нижче ринкових. Ціни на наші послуги залежать від складності робіт і можуть бути трохи вище, ніж у наших конкурентів. З іншого боку, це гарантія нашої якості, адже хороші речі дешевими не бувають.

Інноваційний підхід до вирішення завдань

Ми постійно моніторимо ринок в пошуку нових ідей і постачальників. Ми постійно проводимо заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації наших працівників. Це дозволяє нам робити більш якісний ремонт і реалізовувати унікальні дизайни швидше і якісніше, ніж будь-хто на ринку.

Досвідчена команда, що працює з 2006 року

Якщо брати за точку відліку реєстрацію бренду “Partner Construction” в 2006 році, то ми реалізували більше 100 великих об’єктів по всій Україні. Цей досвід роботи гарантує вам найкращу якість робіт.

Похибка кошторису зазвичай не перевищує 3,5% обумовленої суми

Коли у Вас є готовий проект, похибка оцінки бюджету може становити від 3% до 5%. У разі, коли проекту немає – від 5% до 10% максимум. І це найменший показник похибки у сфері ремонтного будівництва.

Partner Construction це всі види ремонтно-будівельних робіт для комерційних приміщень під ключ.

При необхідності, ми здійснюємо ремонтні роботи на об’єктах за принципом єдиного циклу. Підключаючи Partner Design для розробки дизайн-проекту, ми можемо реалізувати об’єкти з ідеї. На всіх етапах робіт компанія веде постійний контроль якості.

Якщо дизайн-проект вже є, наша компанія виконає ремонтно-будівельні роботи за кресленнями.
У нашу компетенцію входять такі послуги як: ремонтно-будівельні роботи, ведення проектів. Ми здійснюємо ремонтні роботи з 2006 року. Ремонт офісів ремонт ресторанів, ремонт кафе, ремонт магазинів, ремонт банків, торгових і бізнес-центри, готелі, автосалони, котеджі і т. д.

Ремонтно-будівельні послуги, які здійснює наша компанія:

 • електромонтажні роботи
 • монтаж систем опалення
 • оздоблювальні роботи
 • фасадні роботи
 • пристрій інженерних систем
 • пожежна сигналізація
 • охоронна сигналізація
 • вентиляційні системи
 • монтаж каналізації
 • відеоспостереження
 • Овік
 • і багато інших

Partner Construction працює на ринку ремонтно-будівельних послуг не тільки в Києві, але і по всій території України. Досвід роботи з регіонами і налагоджена логістика забезпечують нам швидку організацію робіт та мобілізацію ресурсів для початку будівництва в будь-якому місці.

Принципи роботи компанії

 • Комплексний підхід

Partner Construction здійснює: комплексне управління проектами, організацію та управління ремонтно-будівельними процесами, технічний нагляд і будівельний контроль, розробка та експертиза проектно-кошторисної документації, технічне обстеження споруд і будівель.

 • терміни

Ми готові і вміємо працювати на проектах з жорсткими обмеженнями за часом.

 • Індивідуальний підхід

Коли ми реалізуємо новий проект, ми створюємо команду, яка буде працювати від початку до кінця саме з цим проектом. Ми проводимо конференції та зустрічі на місці з нашими клієнтами.

Це робиться для можливості аналізувати роботу в режимі реального часу. Для прийняття інженерних і технологічних рішень на місці (якщо об’єкт не знаходиться на віддаленій основі, наприклад, в іншому регіоні). Проведення експертизи на безпеку і надійність. Така система дозволяє максимально оперативно реагувати на події і вчасно приймати важливі рішення без втрати часу і якості.

Що робити якщо Вам потрібен ремонт прямо зараз?

Залишіть свій номер телефону у формі, замовте callback або просто зателефонуйте самі на наш номер у зручний для Вас час.

Ми звикли працювати в ситуації з обмеженим часом. Велика база співробітників і налагоджені комунікації з постачальниками дозволяють нам скорочувати час на реалізацію в 1,5-2 рази, не втрачаючи при цьому якість робіт. Переконайтеся самі, замовивши презентацію про нас або особисту консультацію з нашим менеджером.

У Partner Construction ми здійснюємо ремонт і будівництво по всьому Києву. Наші клієнти часто так зайняті, що не мають можливості вникати в будівельну термінологію або креслення.
Щоб не витрачати даремно ваш час, ми пояснимо все максимально доступно. Ви завжди будете впевнені, що ремонт проходить так, як ви цього хочете.

Так само ми є компанією повного циклу. Що це означає?

Це означає, що ми можемо реалізувати потрібний вам об’єкт, навіть якщо у Вас є тільки ідея. Нам не важко буде зробити все з нуля, спираючись на Ваші побажання.

Робота з дозволами і документацією теж на нас. Навіщо Вам витрачати час на питання, які стосуються будівництва, якщо це можна перекласти на людей, які з 2006 року реалізують кращі комерційні приміщення в Києві?

Простий дзвінок в нашу компанію і менеджер детально вислухає ваші побажання, після чого ми сформуємо найбільш оптимальний для Вас варіант.
Мало не забули…

Працюючи з нами, ви отримуєте мінімум рік гарантії на всі роботи!
Звертайтеся за консультацією навіть якщо відкриття приміщення Ви плануєте в далекому майбутньому)

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ СТАТИ КЛІЄНТОМ?

Замовте консультацію по вашому об’єкту. Це безкоштовно! +38 044 299 20 73