Share

Послуги

03

Наші Послуги

В Partner Construction ми надаємо такі послуги як: ремонтно-будівельні роботи, влаштування інженерних систем і управління будівельними проектами. За більш ніж 10 років, успішно реалізовано понад 200 будівельних проектів для лідерів ринку України, серед яких такі компанії, як: Siemens, Itera, Danone, Ferrero, AXA Group, Радіо Свобода, Biocodex, Tetra Pac, Nestle, Bacardi-Martini і багато інших.

В Partner Construction працюють висококваліфіковані спеціалісти, які користуються сучасною будівельною технікою. Ми здійснюємо високоякісний ремонт приміщень та повне управління проектами.

Ремонтно-будівельні роботи

Partner Construction здійснює ремонтно-будівельні роботи в торгових і бізнес-центрах, офісах, магазинах, ресторанах, готелях, салонах, банках, та ін

Ми виконуємо ремонтно-будівельні роботи, монтаж стельових систем, управлінням проектами, електромонтажними роботами, сантехнічними роботами, влаштуванням інженерних мереж, систем вентиляції і кондиціонування, СКС (Структуровані кабельні системи або інтернет і телефонія), слабкострумових систем, освітлення та інших можливих робіт в комплексі.

Ми з 2006 року працюємо в сфері ремонту комерційних приміщень, за цей час накопичили величезний досвід використання різних сучасних технологій і матеріалів. Ми на постійній основі підвищуємо професійний рівень наших працівників, перебуваючи в постійній комунікації з виробниками найбільш сучасних, якісних і екологічних матеріалів.
Partner Construction виконує ремонтно-будівельні роботи на вищому рівні.

Управління проектами

Partner Construction виступає в ролі координатора ремонтно-будівельних процесів, забезпечуючи злагоджену роботу і ефективне управління проектом.
Наші менеджери проектів на кожному етапі відстежують дотримання графіків, проводять контроль бюджету і перевірку якості будівельних робіт.

Ми беремо на себе відповідальність за управління ремонтно-будівельними та інжиніринговими проектами, заощаджуючи при цьому кошти і час. Багаторічний досвід наших менеджерів дозволяє мінімізувати ризики і управляти зацікавленими сторонами так, щоб замовник відчував спокій і комфорт при реалізації об’єкта.

Інженерні системи

Що входить в поняття інженерних систем? Інженерні системи це: ЕТР (електротехнічні рішення: електрика та освітлення), Овік (опалення, вентиляція і кондиціонування), ВК (водопровід та каналізація), СКС (структуровані кабельні системи або інтернет і телефонія), СКД (система контролю доступу), ВН (відеоспостереження)

Все це необхідно не лише на рівні законодавства, але і для продуктивної роботи вашого персоналу.

Наші фахівці надають всю необхідну інформацію, своєю консультацією ми допоможемо правильно розпланувати і виконати потрібні роботи в обумовлені терміни.

У Partner Construction ми маємо великий досвід роботи з ризиками, а роботи подібного роду успішно виконуються нами починаючи з 2006 року.