Share

Ремонтно-будівельні роботи

Ремонтно-будівельні роботи

Будівництво та ремонт

Компетенція «Partner Construction» полягає у реалізації таких робіт в проекті як: ремонтно-будівельні роботи, ремонт, управління проектом, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, роботи з влаштування інженерних мереж, системи вентиляції та кондиціонування, СКС або структуровані кабельні системи, слабкострумові системи, інтернет та телефонія, освітлення, все, що може знадобиться на вашому об’єкті.

У нас, в Partner Construction, до кожного об’єкта унікальний підхід. В основі роботи лежать такі принципи як чесність, відкритість, прийняття до уваги всіх побажань клієнта. Ми створюємо простір, який багато років буде успішно мотивувати ваших співробітників на продуктивну роботу.

Наша компанія спеціалізується на реалізації як простих так і складних об’єктів, які насичені величезною кількістю інженерних систем: бізнес-центри класу А, бізнес-центри класу B, конференц-зали, переговорні кімнати, ресторани, магазини, кафе, кав’ярні, кінотеатри, фітнес-центри, клініки, готелі, бари, лоббі бари, супермаркети, відділення банку та інші комерційні об’єкти різного призначення. Починаючи з 2006 року нами було реалізовано більше 200 об’єктів нерухомості. Ми завоювали довіру і стали надійним партнером для багатьох компаній, в число яких входять Siemens, Itera, Danon, Ferrero, AXA Group, Радіо Свобода, Biocodex, Tetra Pac, Nestle, Bacardi-Martini і багато інших.

Share post: