Share

Замовити ремонт офісу

Замовити ремонт офісу

Замовити ремонт офісу

Для приведення будь-якого приміщення в нормальний естетичний і технічний стан Час від часу необхідний ремонт.

Для різних компаній потрібна внутрішня обробка офісу різного якості, для статусних підприємств це питання престижу, можливість надати сильне позитивне враження на своїх клієнтів, партнерів та поліпшити ефективність своїх співробітників.

Є ще невеликий відсоток компаній, які не замовляють ремонт офісу в Києві і не використовують дуже багато переваг якісного доглянутого інтер’єру з корпоративною символікою і дизайном. Як правило, такі компанії відкладають проведення ремонту в офісі з використанням не свого приміщення, а орендованого. Масштабні і дорогі роботи для орендаря не є першочерговими витратами.

В такому випадку наша компанія «Partner-construction» рекомендує звернути свою увагу на професійний косметичний ремонт офісу. Ви отримуєте респектабельне і дуже солідне офісне приміщення, а витрати при цьому будуть незначними.

Тут важливо максимально раціонально і ефективно використовувати наявні ресурси компанії і визначиться з переліком ремонтних робіт. Найкраще це зможе зробити професійний менеджер нашої компанії, який зможе порадити завдяки своєму досвіду найоптимальніші та технологічні рішення для Вашої компанії, просто зателефонуйте: +38 044 299 23 32 або напишіть нам: office@partner-construction.ua.

Важливі особливості при ремонті офісу

Ремонт офісу в Києві в першу чергу це розробка і якісна реалізація дизайну, ідеальне поєднання функціональності, естетичної привабливості і повне зручність навігації. Сучасний витриманий стиль допоможе розповісти відвідувачам компанії про її успіхи, служить відображенням солідності організації.

Оптимальним варіантом є комплексна обробка офісу під ключ. У такому варіанті починаючи з розробки проекту і завершуючи фінішними роботами будуть виконані однією компанією. Тут дуже важливо правильно вибрати компанію. У подібній варіанті рішення пропадають всі непотрібні Вам переговори між дизайнерськими агентствами та будівельними компаніями або будівельними бригадами. У вас готовий результат, яким Ви обов’язково залишитеся задоволені.

Важливою особливістю офісного ремонту можна назвати вартість ремонту офісу. Ціна на ремонт офісу складається з безлічі складових, наша компанія для зручності своїх клієнтів зробила три зрозумілих тарифу і варіанти співпраці.

Перший варіант ремонту офісу від 350$ за метр квадратний

Ми виконуємо всі роботи точно в строк що підтверджується Договором. Матеріали які буде використовувати наша компанія багаторазово перевірені і успішно використовуються в багатьох офісних приміщеннях. Час виконання робіт залежить від загальної квадратури приміщення.

Другий варіант ремонту офісу від 450$ за метр квадратний

Ми виконуємо всі роботи точно в строк що підтверджується Договором. З приводу бажаних термінів виконання робіт ми максимально йдемо вам назустріч. Всі матеріали і технології, які ми будемо застосовувати при комплексному ремонті вашого офісу використовуються в самих популярних офісах столиці.

Третій варіант ремонту офісу від 550$ за метр квадратний

Якість всіх робіт і матеріалів це А+ клас. Подібні офіси можна зустріти в кращих бізнес центрах світу. Незалежно від квадратури приміщення всі роботи ми зобов’язуємося виконати за Договором в термін до 3х місяців.

Замовити ремонт офісу

Як в Києві можна замовити ремонт офісу і вибрати якісну компанію-виконавця? На що потрібно звернути увагу, кілька рекомендацій: Як довго ремонтно-будівельна компанія на ринку України? Портфоліо будівельних об’єктів, які успішно зробила компанія Відгуки про компанію її клієнтів

Трохи про нас: «Partner-construction» на ремонтно-будівельному ринку України успішно працюємо починаючи з 2006 року.

Нашими клієнтами стали такі міжнародних компаній як: Samsung, JLL, Colgate, Danone, EPAM, ін. Популярні торгові бренди: Chtistian Dior, Mango, Guess, Bebe, ін. Відомі ресторани (Vapiano, MCDonalds, Kredens cafe, ін) і багато інших великих компаній.

Ми від всіх клієнтів отримуємо тільки найкращі рекомендації та рекомендаційними листи, з якими також можна ознайомиться у нас на сайті.

Більш детально про нашу компанію можна почитати тут

Якщо наш досвід і наша відкритість і професіоналізм вас переконав у правильності замовити ремонт офісу саме у нас то ми будемо дуже раді співпраці:

Скористайтеся нашим онлайн чатом і менеджер ігор проконсультує Вас з будь-якого питання. Також ви можете скористатися телефоном: +38 044 299 23 32

Або написати нам на пошту: office@partner-construction.ua ми обов’язково Вам відповімо. Наш красивий офіс знаходиться за адресою: Київ вул. Миколи Василенка, 7а завжди чекаємо в гості.

Share post: