Share

Замовити ремонт офісу в Києві

Замовити ремонт офісу в Києві

Замовити ремонт офісу в Києві

Послуги з ремонту офісу в Києві дуже затребувана на сьогоднішній день, і цьому є безліч причин. Сучасні компанії дуже серйозно ставляться до збереження своїх робітничих кадрів. Одного фінансування вже недостатньо, особливо коли мова йде про ІТ-компанії столиці. Тут важливо створити корпоративну культуру, концепцію і строго дотримуватися її в дизайні офісу. Співробітнику повинно бути максимально комфортно і зручно на роботі.

Великі IT-компанії вибирають не тільки ергономічну офісні меблі, але і створюють зони для відпочинку, кухні та інших розваг для своїх співробітників. Як відомо – кадри вирішують все, це підходить в теперішньому часі!

Замовити ремонт офісу в КиєвіСпівробітник компанії більш ефективно працює, якщо у нього є можливість трохи відпочити, зробити паузу, спілкуватися у зручних спеціальних функціональних зонах, особливо якщо все це в офісі. Потрібно спочатку, при будівництві офісу – грамотно все продумувати, а для цього потрібна надійна будівельна компанія, яка спеціалізується саме на будівництві та ремонті офісу в Києві. Така компанія є — це ми.

Замовити ремонт офісу в Києві ви завжди можете у нас по телефону: +38 044 299 23 32 або звернувшись в онлайн чат на нашому сайті. Ми справжні професіонали з багаторічною історією успішних проектів. Наша компанія існує на будівельному ринку з далекого 2006 року, за цей час ми успішно реалізували дуже багато великих, складних і цікавих будівельних проектів відносяться в офісних просторів. Це пряма наша спеціалізація. Наша група кампаній – може розробити концепцію Вашого майбутнього офісу з урахуванням всіх ваших побажань і реалізувати її точно в термін який прописаний в Договорі. Ми гарантуємо якість робіт і матеріалів, які ми використовуємо. Ми співпрацюємо тільки з кращими виробниками України та Європи. На всі матеріали є сертифікати, вони всі безпечні для здоров’я людини.

Замовити ремонт офісу в КиєвіМи багато уваги приділяємо нашому кадрового складу компанії: у нас працюють тільки кращі! Наше переконання: що в будівництві повинні бути професіонали своєї справи з вищою профільною освітою. Ми завжди дотримуємося цього принципу. У нас великий штат постійних співробітників в групі нашої компанії працює близько 300 осіб!

І ми маємо можливість завдяки цьому підходити в кожному будівельному проекту індивідуально.

Коли до нас звертається людина і хоче — замовити ремонт офісу в Києві, з ним працює окремий проект-менеджер, хто і буде згодом вирішувати всі будівельні питання. Це фахівець, який завжди на зв’язку і все тримає під контролем. На всіх будівельних об’єктах ми встановлюємо повний контроль для можливості приймати оперативні рішення у вигляді ip-камер. Це зручний спосіб відстежувати процес ремонту офісу в режимі реального часу. Крім цього, для кожного клієнта працюють висококласні професіонали з інженерних комунікацій, все з профільною вищою освітою і багаторічним досвідом успішної роботи.

Кошторис, яка формується виходячи з матеріалів які будуть використовуватися і робіт, які потрібно виконати, ми внесемо в Договір. Максимальне відхилення від суми кошторису у нас не перевищує 3.5%, що значно нижче ніж у конкурентів на ремонтно-будівельному ринку України. Крім того, ми пропонуємо умови повернення в розмірі 100 000 грн. якщо ми з якоїсь причини не вкладемося в кошторис або в терміни. Це фінансова мотивація для нас і спокій для Вас, як замовника. Таких пропозицій і впевненості в своїх силах ви не знайдете у конкурентів.

Ремонт офісу в Києві

Для клієнтів компанії “Partner Construction” пропонує всі види ремонту: косметичний ремонт (“освіжити” приміщення, внести в нього яскраві акценти, змінити дизайн офісу) – ідеально підходить невеликим компаніям, які орендують офісний простір і не хочуть комплексно інвестувати в ремонт офісу.

Капітальний ремонт офісу або ремонт офісу “під ключ” – ми проводимо весь комплекс робіт по повній зміні вашого офісу. Сюди входить: перепланування, вирівнювання всіх поверхонь (стіни, підлога, стеля), установка всіх інженерних мереж (водопровід і каналізація, електрика, освітлення, Телефонія та інтернет, відеоспостереження).

У нашій практиці ми помітили, що коли клієнт замовляє послугу: капітального ремонту офісу або ремонт офісу під ключ – це обертається успішної інвестицією. Співробітники і ТОП-менеджмент таких компаній надалі говорять нам, що їх компанія стала іншою, більш ефективної, новій. Витрачений час (звернувшись до нас ми в максимально стислі терміни можемо виконати будь-який обсяг робіт) і засоби (ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і підберемо оптимальні варіанти саме для Вас) це, по суті, інвестування у зростання Вашої компанії. Вже доведено багатьма великими компаніями, серед яких і наші клієнти (Danone, Samsung, JLL, Itera, Siemens, EPAM та ін), що ефективність і продуктивність роботи багато в чому залежить від правильної організації офісу.

А для якісного ремонту офісу в Києві потрібно вибирати компанію, яка вміє виконувати дану роботу. Офіс — це візитна картка компанії, її обличчя. Для нас важливо, щоб клієнти і співробітники завжди були задоволені офісом, в якому вони знаходяться.

Для точного прийняття рішення про співпрацю з нами, ми рекомендуємо ознайомитися з нашим портфоліо, прочитати рекомендації про нас від наших клієнтів і якщо Вас це переконає, то зателефонуйте нам: +38 044 299 23 32 або напишіть на пошту: office@partner-construction.ua, скористайтесь чатом на сайті або формою нижче і ми зв’яжемося з Вами і створимо офіс Вашої мрії.

Share post: