Share

Ремонт офісних приміщень

Ремонт офісних приміщень

Ремонт офісних приміщень

Ми Partner Construction-професіонали своєї справи, які згідно заздалегідь обумовленим і прописаним в договорі кошторисів і термінів виконуємо ремонт офісів в Києві. Наша компанія володіє багаторічним досвідом (з 2006 року) і напрацюваннями в області ремонтного будівництва. Ми перевірений підрядник – нам можна довіряти. Переходьте в Рекомендаційні листи, щоб переконатися в цьому самі.

Ремонт офісних приміщень

Тепер достатньо реклами, давайте поговоримо про справжній якісний ремонт офісних приміщень.

Далеко не всі дотримуються сучасних стандартів якості на своїх об’єктах. Зізнатися чесно, мало хто взагалі робить добре, якщо технагляд не пне коліном під п’яту точку. Звичайно у вас немає підстав вірити нам на слово, що ми використовуємо тільки найякісніші і надійні матеріали, індивідуальний підхід в кожному офісному приміщенню, а поставлені цілі завжди досягаються. Більше того, ми закликаємо вас, не вірте таким словам! Давайте домовимося)

Якщо ми не вкладаємося в кошторис або терміни обумовлені в договорі – ми віддаємо вам, як клієнту 100 000 грн! Ось так просто. Ми не дозволимо нашому досвіду і лідерської позиції на ринку пащу обличчям в бруд. Ми впевнені в собі на 100%, а для Вас підтвердження в грошовому еквіваленті)

Ремонт офісних приміщень

Окей, ремонт офісів, що він в себе включає?

Оздоблення і ремонт офісів від компанії Partner Construction це, в першу чергу, комплексні рішення, які виробляють сприятливе враження на ваших партнерів і клієнтів.

“Але яка мені до цього справа?”- запитаєте ви. Де рентабельність від інвестицій, адже капітальний ремонт офісу в Києві коштує чималих грошей!. Ви абсолютно праві, без сумнівів. Створення в приміщенні комфортної, робочої атмосфери для Вас і ваших співробітників справа не з дешевих. На секундочку, від 350 доларів за метр квадратний!

Ремонт офісних приміщень фото

Не дивлячись на те, що ремонт офісів, це по факту інвестиції в нерухомість, не всі бачать в цьому сенс. Але ми живемо в світі, який постійно змінюється, а імідж для покоління, яке скоро складе більшу частину робочої сили (мілленіали), просто схиблені на тому, що про них думають їхні друзі. Справа навіть не в зарплаті, справа в тому, наскільки престижним вважається місце. Наскільки в ньому зручно працювати, проводити час і робити “фото”. Ми враховуємо цей нюанс. Наші клієнти запевняють, що після реалізації їх робочого простору співробітники компанії стали більш ефективно працювати, компанія буквально перетворилася, а потік потенційно цікавих кадрів виріс. Людей більше не чіпляє тільки умови праці і зарплата. Імідж, тепер це головний критерій.

Ремонт офісних приміщень фото
А візитна картка будь-якого підприємства – це, зрозуміло, її офіс. Потенційний клієнт компанії досконально вивчає можливого партнера. А своє перше враження він отримає саме від дизайну і загальній обстановці на ресепшені в офісі.

Що стосовно продуктивності та ефективності роботи персоналу компанії.

Що ж, в сучасному офісі все залежить від правильної організації. Зараз в деяких топових коворкінгах Києва банально не вистачає повітря на всіх його відвідувачів. Ви б собі хотіли такі проблеми? Впевнений, що ні.

Адже ми більшу частину свого часу проводимо саме на роботі, в офісі компанії. А на наш психологічний і фізичний стан чималий вплив надає саме навколишнє оточення. А коли співробітника компанії все влаштовує, він задоволений навколишнім його обстановкою і дизайном офісу – він і працює краще. Та й лояльність до компанії зростає.

Ось чому якісний ремонт приміщень – дуже важливий процес і довіряти його слід тільки професіоналам. Ви інвестуєте не в стіни, не в фарбу на сходах.

Ви інвестуєте в лояльність ваших працівників, в повагу клієнтів і партнерів. Не нехтуйте двома речами: зручним місцем роботи і хорошим маркетингом)

Замовивши ремонт офісних приміщень в Києві у нас, ви зможете створити для вашого штату співробітників функціональні і зручні інтер’єри, чим значно підвищити ефективність робочих процесів у своїй організації в цілому.

Вартість ремонту офісних приміщень в нашій компанії

Базовий варіант ремонту від 350$/м2

Ми виконуємо всі заплановані роботи точно в строк. Матеріали використовуються в багатьох офісних центрах і нами багаторазово перевірені. Час реалізації всіх робіт залежить від квадратури приміщення.

Стандартний варіант від 450$/м2

Точно в строк будуть виконані всі роботи. З приводу термінів виконання робіт ми намагаємося максимально підлаштуватися під клієнта. Залежно від квадратних метрів приміщення буде залежати час виконання всіх робіт. Використовуються найпопулярніші технології і матеріали які можна зустріти в центральних, елітних офісах Києва.

Преміум варіант від 550$/м2

До трьох місяців незалежно від квадратури приміщення будуть виконані всі роботи. А + клас виконання всіх робіт і всі технології та матеріали. Подібні офіси можна зустріти в кращих бізнес центрах світу.

Як замовити ремонт приміщень?

Ви можете скористатися нашим онлайн чатом і менеджер ігор зможете проконсультувати Вас з будь-якого питання.

Так само ви можете зателефонувати нам по телефону: +38 044 299 23 32

Або написати нам на корпоративну пошту: office@partner-construction.ua

Наш красивий офіс знаходиться за адресою: Київ вул. Миколи Василенка, 7а. Ви зможете наочно переконається, що наша компанія працює тільки з кращими і самими сучасними та інноваційними матеріалами, які представлені у нас в офісі.

Share post: