Share

Partner Construction закінчили ремонт офісу для Capital Times

Partner Construction закінчили ремонт офісу для Capital Times

Не так давно наша будівельна компанія Partner Construction закінчила ремонт офісу для Capital Times.

Засновник і керуючий партнер, Сергій Гончаревич люб’язно погодився дати нам інтерв’ю і трохи розповісти про те, як вони прийшли до рішення змінити імідж компанії, як був придуманий новий дизайн офісу і чим обернулася реалізація цієї ідеї.

Capital Times – це інвестиційна компанія, у складі якої зібрані фахівці в сфері аналітики, інвестицій, ризик-менеджменту. Всім, що допомагає збільшити Ваш капітал. Або як говорить сам Сергій: “як бути готовим до продажу щоп’ятниці”.

«Після переїзду ми ніби стали працювати в новій компанії» — слова співробітників Capital Times.

Partner Construction закінчила ремонт офісу для Capital Times

Задумка реалізації нового ребрендингу, стала для компанії підтвердженням того, що вони рухаються в ногу з часом, стежать за динамікою диджитализации і глобалізації в цілому. Що дуже важливо і для нас, в Partner Construction.

У світі, де IT компанії вже захоплюють більшу частину ринку і при цьому тільки-тільки підходять до піку свого зростання, дуже важливо бути в змозі задовольнити попит. Будь то унікальний дизайн офісу, його ремонт або послуги з правильного управління інвестиціями і капіталізації бізнесу.

давайте подивимося на те, як ми реалізували задумку дизайнерів:

Думаю, всі погодяться з тим, що ця інвестиція вдала)

В самому інтерв’ю ще багато цікавих речей, які будуть цікаві власникам бізнесу, інвесторам та людям, які так чи інакше задіяні у сферах інвестицій, ремонтного будівництва і навіть IT.

Як створити капіталізацію компанії реального сектора?

Як бути готовим до продажу бізнесу щоп’ятниці?

Як протистояти стресовим подіям в бізнесі?

Як Partner Construction парирує виникнення ризиків?

Та ін.

Загалом, дивимося інтерв’ю)

Share post: