Share

Будівельні роботи

Будівельні роботи

Будівельні роботи

Один з найважливіших напрямків у будівельній галузі сучасної України можна вважати – будівництво офісів і пов’язані з цим будівельні роботи. Попит на офісні приміщення постійно зростає — це головна причина такого інтересу до них. Офіс в Києві – “візитна картка” організації і в сучасному світі вона повинна бути виконана бездоганно.

Будівельні роботиОт ще декілька чинників чому важливо робити будівництво офісу максимально якісно і чому такі приміщення дуже популярні сьогодні:

– дуже швидка окупність офісного приміщення і всіх вкладень в будівництво офісу.

– вкладені кошти на якісне будівництво сучасного офісу надалі працюватимуть успішно на бізнес розвиток компанії.

– поліпшення репутаційних Факторів компанії. Якісний офіс дає більше довіри в компанії потенційних клієнтів і партнерів.

— поліпшення роботи співробітників компанії. У хорошому комфортному офісі співробітники компанії будуть завжди працювати більш ефективно.

Будівництво сучасного офісу — вимагає серйозної підготовки, дуже якісної технічної бази і є цілою індустрією комунікацій.

“Partner-construction” це компанія повного циклу по послузі: будівництва офісів “під ключ”. Наша група компаній вміє все: якщо буде потрібно ми виготовимо архітектурний проект і розробимо концепцію офісного приміщення, запропонуємо найоптимальніші варіанти перепланування та ефективне зонування для офісного приміщення, встановимо всі інженерні мережі, виконаємо всі оздоблювальні роботи і навіть виготовимо ексклюзивні офісні меблі саме під ваш проект.

На ремонтно-будівельному ринку наша компанія працює з 2006 року. За цей час ми встигли успішно реалізувати більше двохсот будівельних проектів.

Наша філософія полягає в тому, що потрібно для кожного проекту індивідуальний підхід і серйозність в реалізації. У нас кращі інженери і проект-менеджери України. Ми працюємо тільки з професіоналами з вищою освітою. Матеріали, які ми використовуємо при будівельних роботах – перевірені і мають всі необхідні сертифікати якості.

Напевно, в цьому і є запорука нашої успішної роботи. Цим обумовлений вибір компаній зі Світовим ім’ям. Саме ми та будівельна компанія яку вибирають для серйозний проектів з квадратурою понад 4 тисяч.

Будівельні роботив нашому портфоліо ви зможете ознайомитись з реалізованими проектами для таких компаній як:

– Samsung

– Colgate

– Danone

– JLL

– EPAM

– і багато інших.

Наша компанія надає на найвищому рівні будівельні послуги вже більше 10 років, нами накопичений величезний досвід в роботі ми використовуємо тільки самі інноваційні технологічні рішення в будівництві, ось чому найкращі — вибирають нас.

Всі сучасні офісні простору можна умовно розділити на три типи:

— офіси класу “А”

— офіси класу “В”

– офіси класу “С”

“Partner-construction” кожному клієнту гарантує якісне виконання всіх будівельних робіт точно в строк. Відхилення від кошторису у нас в середньому до 3.5%, що значно нижче по ринку. Ми грошима гарантуємо точне виконання всіх домовленостей прописаних у Договорі і готові повернути до 100 тис гривень якщо порушимо терміни або кошторис. Гарантія в залежності від складності проекту на всі роботи і матеріали в нашій компанії від 12 місяців!

Будівельні роботиУ нас ви можете замовити комплексне рішення по будівництву офісу або ремонтні роботи по офісу. У них входять:

— вільне планування (open space), правильне зонування під функціональні особливості

— інженерні високоякісні мережі (вентиляція і кондиціонування, освітлення, водопровід, електрика, каналізація, система контролю доступу, структуровані кабельні системи, відеоспостереження)

— оздоблення приміщень з використанням найякісніших матеріалів

— повний контроль над кожним етапом будівельних робіт (окрема команда фахівців під кожен будівельний об’єкт, ip-камери на будівельному майданчику)

— і багато іншого.

Замовити будівельні роботи та офіс під ключ

Будівництво офісу від «Partner-construction» це успішна інвестиція в майбутнє компанії. Ми завжди відкриті до співпраці: ви можете написати на сайті в чат нашому менеджеру Ігорю і він проконсультує вас, або звернеться в нам по телефону +38 044 299 23 32. Ми відповідаємо на листи електронної пошти office@partner-construction.ua. І завжди чекаємо Вас у нас в офісі за адресою: Київ вул. Миколи Василенка, 7а.

Share post: