Share

Partner Construction будівельна компанія

КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ОФІСІВ

Реалізація кращих просторів для IT сфери
EPAM, SIEMENS, ITERA, WEPLAY, DATA ROBOT вже вибрали нас!

setTimeout(function() { document.getElementById('hideBlock').style.display = 'block'; }, 6000);
01

Ласкаво просимо в Partner Construction

Partner Construction – це команда професіоналів, яка виконує повний комплекс інженерних і ремонтно-будівельних робіт, а також надає генпідрядні послуги для створення об’єктів комерційного використання.
Нашою головною спеціалізацією є: офісні приміщення, бізнес-центри, Retail, HoReCa (готелі, ресторани), банки, фітнес-центри, клініки та інші комерційні об’єкти.
На відміну від більшості ремонтно-будівельних компаній на ринку України, всі наші проекти ведуться в згоді з європейськими стандартами якості. Це виражається не тільки у використанні сучасних технологій, але і в правильному плануванні часу та бюджету проекту. Ризики враховуються заздалегідь. Великий досвід, постійне підвищення кваліфікації і тісна співпраця зі всесвітньо відомими компаніями, дозволяє нам проводити інжинірингові та ремонтно-будівельні роботи найвищого ступеня складності точно в обумовлені терміни. У 92% випадків наша попередня оцінка бюджету без наявності проекту має похибку в 5-10%. У разі, коли є проект ця похибка складе до 3-5%.
Компанія Partner Construction є частиною групи Partner Construction, яка надає всі послуги, пов’язані з ремонтно-будівельними роботами, дизайном приміщень, проектуванням, виготовленням офісних меблів та світлопрозорих конструкцій. Це дозволяє нам вести проект з нуля, під ключ, коли у замовника є тільки бажання і бюджету на реалізацію. Навіть з ідеєю ми можемо допомогти.
Завдяки комплексному підходу, нашим клієнтам не потрібно витрачати час на пошук і комунікацію з різними підрядниками. У цьому полягає наша цінність для клієнта, це наш прояв турботи. Ми підкажемо і поділимося компетенцією, яку накопичували починаючи з 2006 року.

02

Наші Послуги

Ми завжди раді допомогти вам з проектом і взяти на себе управління і відповідальність, що зафіксовані в договорі. Реалізуємо потрібний комплекс ремонтно-будівельних та інжинірингових робіт. Співпрацюючи з нами Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід, підвищену увагу, нашу скрупульозність, щирість та відкритість в усіх питань, що Вас цікавлять.

Будівництво та ремонт

Компетенція «Partner Construction» полягає у реалізації таких робіт в проекті як: ремонтно-будівельні роботи, ремонт, управління проектом, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, роботи з влаштування інженерних мереж, системи вентиляції та кондиціонування, СКС або структуровані кабельні системи, слабкострумові системи, інтернет та телефонія, освітлення, все, що може знадобиться на вашому об’єкті.

У нас, в Partner Construction, до кожного об’єкта унікальний підхід. В основі роботи лежать такі принципи як чесність, відкритість, прийняття до уваги всіх побажань клієнта. Ми створюємо простір, який багато років буде успішно мотивувати ваших співробітників на продуктивну роботу.

Наша компанія спеціалізується на реалізації як простих так і складних об’єктів, які насичені величезною кількістю інженерних систем: бізнес-центри класу А, бізнес-центри класу B, конференц-зали, переговорні кімнати, ресторани, магазини, кафе, кав’ярні, кінотеатри, фітнес-центри, клініки, готелі, бари, лоббі бари, супермаркети, відділення банку та інші комерційні об’єкти різного призначення. Починаючи з 2006 року нами було реалізовано більше 200 об’єктів нерухомості. Ми завоювали довіру і стали надійним партнером для багатьох компаній, в число яких входять Siemens, Itera, Danon, Ferrero, AXA Group, Радіо Свобода, Biocodex, Tetra Pac, Nestle, Bacardi-Martini і багато інших.

Управління проектами

Partner Construction, як генеральний підрядник, володіє успішним досвідом реалізації складних будівельних проектів.
Наша компанія, відповідно до побажань замовника і вимог діючих нормативних документів, координує весь хід будівництва і несе повну відповідальність за обсяг робіт, виконаних на об’єкті.

Управління будівельними проектами необхідно компаніям, які планують реконструкцію, ремонт або інші роботи на своєму об’єкті, але не мають можливості або компетенції самостійно контролювати свій проект.

Завдяки якісному управлінню матеріальними ресурсами, часом, зацікавленими сторонами та ризиками, Partner Construction досягає поставлених цілей і мінімізує ризики, з якими замовник може зіткнутися, якщо буде керувати проектом самостійно.

Наша компанія спеціалізується на комплексному підході і допоможе забезпечити вам правильне управління проектом і всіма його аспектами, взявши на себе управління вашим будівельним об’єктом в Києві або іншому місці по всій Україні.

Інженерні системи

Інженерні системи — життєво необхідна частина комерційних, торгових, промислових, житлових та адміністративних об’єктів.
Інженерні мережі — це обов’язковий атрибут будь-якого виду комерційних об’єктів. До них відносяться: ЕТР (електротехнічні рішення: електрика та освітлення), Овік (опалення, вентиляція та кондиціонування), ВК (водопровід та каналізація), СКС (структуровані кабельні системи або інтернет і телефонія), СКД (система контролю доступу), ВН (відеоспостереження)
Завдання нашої команди полягає в тому, щоб змонтувати усі потрібні Вам системи в чіткій відповідності з проектом, в обумовлений час і в рамках бюджету.

04

Наші клієнти

Потужний технічний потенціал проектувальників, інженерів, виконробів, будівельників та проджект-менеджерів в даній області дозволяє вирішувати завдання різного рівня складності.

Клієнти нашої компанії знають, що працюють з професіоналами! Наша місія – передати індивідуальність кожного клієнта, допомогти відобразити свій унікальний стиль, характер та неповторність.

05

Наші Контакти

Ми завжди раді бачити Вас в нашому офісі. Наші фахівці детально проконсультують вас по телефону.

Слідкуйте за нами:

Зв’язатися з нами: Київ, вул. Миколи Василенка, 7а