Стилістика та дизайн інтер'єру

Продуманий до дрібниць дизайн офісу, починаючи від розеток і закінчуючи плануванням робочих місць, – це гарантований успіх в бізнесі будь-якої компанії. Грамотний дизайн приміщень формує сприятливе враження клієнта і працівника, підвищує працездатність персоналу. Всі зони повинні бути ретельно опрацьовані, щоб створити максимальний комфорт, незалежно від габаритів офісного простору, поверховості.
Створення проекту майбутнього офісу
Ремонт офісу завжди починається зі створення проекту. Залежно від роду діяльності компанії, загального числа співробітників, а також з урахуванням можливого розширення, вибирається відповідний стиль. При проектуванні будь-якого офісного приміщення обов’язково дотримуються санітарні норми:
– необхідна площа на одного співробітника;
– освітлення;
– рівень шуму;
– температура і вологість повітря в приміщенні;
– розташування робочих місць та ін.
З яких приміщень повинен складатися офіс 
Все офісний простір ділиться на зону розміщення персоналу, керівного складу, зону IT з сервером, кухонний блок, кімнату переговорів, рецепцію, бухгалтерію і зону відпочинку із спортивним куточком. Рецепція і кімната переговорів – це обличчя компанії, то, що перше бачить клієнт, коли хоче купити товар або замовити будь-яку послугу.
Вибір майбутнього стилю інтер’єру
При нашому стрімко рухається ритмі життя приміщення для роботи стає другий домашній територією, де працюють, вживають їжу, взаємодіють один з одним. Саме тому так важливо створити хороший мікроклімат, вдалий стиль і фірмовий дизайн. Не зайвим буде використання в приміщенні фірмового логотипу. Серед популярних стилів виділяються наступні:
– модерн – контрастує краса і зручність, м’якість, плавність ліній / переходів; фото1
– hi-tech – високотехнологічне оформлення інтер’єру; фото2
– класичний – застосування виключно натуральних матеріалів (метал, деревина, шкіра); фото3
– мінімалізм – строгий стиль, аскетична простота інтер’єру; фото4
– лофт – чисто умовний розподіл на зони, максимальне відсутність обробки; фото5
– ф’южн – креативна суміш класики і сучасних віянь. фото6
Вибір матеріалів при ремонті офісу 
Для створення “смачного” інтер’єру зовсім не обов’язково застосовувати дорогі матеріали. Досить включити фантазію, креативність і скористатися простими, дешевими аналогами: фанерою, керамічною плиткою, натуральним деревом (сосною), недорогим текстилем і ін. Специфіка роботи компанії повинна бути відображена в вживаному сировину для обробки стін, підлоги, стелі. Останнім часом значного поширення стиль, при якому всі комунікації (труби, проводка) залишають відкритими, що дозволяє заощадити на матеріалах.