Ремонт офісів – повний комплекс послуг

Ремонт офісів – повний комплекс послуг

Ремонт офісів дуже складна і важлива робота, щоб довірити її некомпетентним будівельним бригадам або невеликим будівельним компаніям, які виконують на ринку будь-які будівельні послуги. Для вибору компанії, яка буде виконувати для вас — ремонт офісу, потрібно вибирати кращих.

“Партнер Констракшн” — це:

— Понад 100 реалізованих проектів. Останні наші роботи Ви можете побачити на сторінці Портфоліо“.

— Кращі компанії і лідери ринку України і Світу, наприклад: ЕРАМ Systems, Itera, Danone, Samsung, Hacken, Biocodex, AXA і багато інших.

— На ринку з 2006 року під брендом «Partner-construction». Це величезний досвід для України.

— Офіційний Договір на всі роботи

— Гарантія на матеріали та проведені будівельні послуги від 12 місяців і більше.

— Точний кошторис і розрахунки витрат. Завдяки нашому досвіду, ми оцінюємо всі витрати компанії-клієнта 3,5% можливе відхилення, у інших будівельних компаній даний % значно вище.

— Точне дотримання термінів виконання всіх робіт. Якщо потрібно ми можемо в договір додати пункт, в разі не дотримання нами термінів виконання робіт ми повертаємо клієнту 100 000 гривень!

— Надійні, сертифіковані, якісні матеріали.

— Індивідуальна команда професіоналів на кожному будівельному об’єкті, яка включає в себе: виконроб – який все контролює, проект-менеджер – комунікація з клієнтом на всіх етапах, необхідну кількість будівельників (якщо є така потреба будівельні роботи ведуться в денну та нічну зміни), кошторисники та інженери.

— Використання останніх інноваційних рішень і будівельних матеріалів при реалізації ремонту або будівництва офісу. Ми успішно використовуємо елементи “розумного будинку” та інші новинки в управління офісом.

— Повний комплекс робіт з ремонту офісу. Наша компанія виконує ремонт офісу “під ключ”: архітектурно-проектна документація, концепція офісу, будівельний і технічних нагляд, управління ремонтно-будівельними процесами, повне проектування та монтаж інженерних мереж (ОВИК, монтаж систем опалення, пристрій інженерних систем, оздоблювальні роботи, вентиляційні системи та багато іншого).

Ремонт офісів - повний комплекс послугРемонт офісів — це завжди кілька важливих і складних етапів роботи. Якщо Ви звернетеся в компаніям, які тільки починають виконувати подібні роботи або в кількох не пов’язаних між собою будівельним бригадам Ви дуже сильно ризикуєте. Як мінімум – вони не зможуть виконати всі роботи точно в строк. Так як це не буде злагоджена команда, а буде кілька незалежних бригад і синхронізація між ними дуже рідко буває хороша. Дуже багато невеликих компаній або бригад виконують свою роботу недобросовісно і не якісно — це також великий ризик для Вас.

Ремонт офісів - повний комплекс послугРемонт офісу — це цілий комплекс робіт і краще коли його виконує одна організація, вона гарантує якість і результат письмово. Працює як сумлінний платник податків з Договором, в якому записані і вартість і терміни виконання робіт. В такому випадку ремонтно-будівельна компанія несе всю відповідальність і приймає всі важливі рішення для успішної реалізації.

“Partner-construction” вміє реалізовувати найскладніші і великі будівельні проекти. У наших фахівців величезний досвід ремонту та будівництва офісів в Києві. Ми зможемо впорається з будь-яким завданням і виконуємо повний комплекс будівельних послуг. Замовити ремонт офісів “під ключ” дуже легко, напишіть нам на пошту: office@partner-construction.ua илпи можете приїхати в наш сучасний офіс: Київ, вул. Миколи Василенка, 7а.